- на мултисплит система Nippon N20C-18HFN8-Q (ID: 701691)
Климатик на мултисплит система Nippon N20C-18HFN8-Q 2560464_N20C-18HFN8-Q
Тип: Външно тяло
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 6
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4.8
Мощност (BTU): 18 000
(0)
ag
A++
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 701691
Характеристики
| Тип | Външно тяло |
| Изходна мощност при отопление | 2.35 / 5.57 / 7.24 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 2.05 / 5.3 / 6.85 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.65 / 1.63 / 2.0 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.6 / 1.30 / 1.67 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| Работна температура при охлаждане | -15 - 50 °C |
| Работна температура при отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 36 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 554 x 800 x 333 В x Ш x Д (мм) |