- Начало
- Уреди за дома
- Климатици
- Nippon
- на мултисплит система Nippon N20G-14HFN8-Q (ID: 701710)
Климатик на мултисплит система Nippon N20G-14HFN8-Q 2560463_N20G-14HFN8-Q
Тип: Външно тяло
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 5.6
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4.6
Мощност (BTU): 14 000
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 701710
Характеристики
| Тип | Външно тяло |
| Изходна мощност при отопление | 1.53 / 4.4 / 5.1 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 1.82 / 4.1 / 4.8 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.17 / 1.27 / 1.71 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.27 / 1.19 / 1.70 kW |
| Мощност (BTU) | 14 000 |
| SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане) | 5.6 |
| SCOP (сезонна ефективност в режим отопление) | 4.6 |
| Работна температура при охлаждане | -15 - 50 °C |
| Работна температура при отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 30 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 554 x 800 x 333 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 34.70 kg |
| Ниво на шум при отопление | 57 / - / - / - dB |
| Ниво на шум при охлаждане | 57 / - / - / - dB |
| EER | 3.2 |
| COP | 3.71 |
| Compressor | Rotary |
| Max number of internal bodies | 2 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 2560463_N20G-14HFN8-Q |
Виж повече
Допълнителна информация
Мултисплит Nippon N20G-14HFN8-Q е климатична система, работеща с едно външно и две вътрешни тела от климатици Nippon, които могат да бъдат различни по вид (стенен, касетъчен и канален тип). Предоставя възможност за гъвкав монтаж и независим контрол на всяко вътрешно тяло.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка