- Начало
- Уреди за дома
- Климатици
- Nippon
- Nippon NCD-24HRFNX-Q + NOCA30U-24HFN8-Q (ID: 701844)
Климатик Nippon NCD-24HRFNX-Q + NOCA30U-24HFN8-Q 2560441_NCD-24HRFNX-Q
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 6.1
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4
Мощност (BTU): 24 000
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 701844
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | 2.43 / 7.62 / 8.65 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 3.22 / 7.03 / 8.21 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.48 / 2.19 / 2.85 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.5 / 2.05 / 2.88 kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане) | 6.1 |
| SCOP (сезонна ефективност в режим отопление) | 4 |
| Работна температура при охлаждане | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура при отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 47 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 702 x 845 x 363 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 87.80 kg |
| Ниво на шум при отопление | 62 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум при охлаждане | 62 / - / - / - dB (A) |
| Тръбни връзки | 9.52 / 15.9 mm (3/8" / 5/8") |
| Compressor | Rotary |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 2560441_NCD-24HRFNX-Q |
Виж повече
Допълнителна информация
Касетъчният климатик Nippon NCD-24HRFNX-Q / NOCA30U-24HFN8-Q е подходящ за помещения до 47 кв.м. Моделът е с висок енергиен клас на охлаждане A++ и A+ на отопление. Гаранция: 36 месеца
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка