- Начало
- Уреди за дома
- Климатици
- TechPoint
- TechPoint NPT 24 X-PRO NORDIC (ID: 869592)
Климатик TechPoint NPT 24 X-PRO NORDIC 2510340_X-PRO
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 6.4
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4
Мощност (BTU): 24 000
Wi-Fi module: да
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 869592
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | 1.5 / 7.08 / 7.90 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 1.5 / 7.04 / 7.80 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.39 / 2.324 / 2.80 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.39 / 2.178 / 3.00 kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане) | 6.4 |
| SCOP (сезонна ефективност в режим отопление) | 4 |
| Работна температура при охлаждане | -15 ~ 53 °C |
| Работна температура при отопление | -20 ~ 30 °C |
| Подходящ за стаи до | 45 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 699 x 920 x 380 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 53.50 kg |
| Ниво на шум при отопление | 57 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум при охлаждане | 57 / - / - / - dB (A) |
| Тръбни връзки | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |
| EER | 3.02 |
| COP | 3.25 |
| Compressor | Rotary |
| Wi-Fi module | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 2510340_X-PRO |
Виж повече
Допълнителна информация
Инверторни климатици TechPoint X-PRO са специално оптимизирани за отопление, работейки надеждно до -20 °C външна температура. Най-големият представител на серията е подходящ за помещения до 45 кв. м. Енергийно ефективен (клас A++ на охлаждане и A+ на отопление), с тристепенна филтрация на въздуха, моделът се предлага с гаранция от 24 месеца.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка