- Toshiba Shorai Edge RAS-B22G3KVSGB-E + RAS-22J2AVSG-E1 - черен (ID: 701830)
Климатик Toshiba Shorai Edge RAS-B22G3KVSGB-E + RAS-22J2AVSG-E1 - черен 2520182_2_RAS-B22G3KVSGB-E
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 7.3
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4.6
Мощност (BTU): 22 000
Wi-Fi module: да
(0)
ag
A++
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 701830
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | 1.15 / 7.0 / 7.5 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 1.39 / 6.1 / 6.7 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.36 / 1.99 / 2.2 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.26 / 1.88 / 2.1 kW |
| Мощност (BTU) | 22 000 |
| Работна температура при охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура при отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 43 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 550 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 49.00 kg |
| Ниво на шум при отопление | 49 / 48 / - / 43 dB (A) |
| Тръбни връзки | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |