- Toshiba Yukai+ RAS-B10S4KVG-E + RAS-10E2AVG-E (ID: 828479)
Климатик Toshiba Yukai+ RAS-B10S4KVG-E + RAS-10E2AVG-E 2510303_RAS-B10S4KVG-E
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 7
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4.6
Мощност (BTU): 10 000
Wi-Fi module: да
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 828479
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | 0.95 / 3.2 / 3.9 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 0.8 / 2.5 / 3.0 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.2 / 0.7 / 1.0 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.18 / 0.86 / 1.11 kW |
| Мощност (BTU) | 10 000 |
| Работна температура при охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура при отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 20 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 530 x 660 x 240 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 37.00 kg |
| Ниво на шум при отопление | 47 / - / - / - dB (A) |
| Тръбни връзки | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |