- Toshiba Yukai RAS-B16E2KVG-E + RAS-16E2AVG-E (ID: 701739)
Климатик Toshiba Yukai RAS-B16E2KVG-E + RAS-16E2AVG-E 25201050_RAS-B16E2KVG-E
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 7
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4.6
Мощност (BTU): 16 000
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 701739
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | 1.3 / 5.0 / 6.0 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 1.4 / 4.2 / 4.7 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.34 / 1.27 / 1.6 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.24 / 1.34 / 1.7 kW |
| Мощност (BTU) | 16 000 |
| Работна температура при охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура при отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 31 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 550 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 45.00 kg |
| Ниво на шум при отопление | 50 / - / - / - dB (A) |
| Тръбни връзки | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |