- Начало
- Компютри All in One
- Acer
- Aspire C27
- Acer Aspire C27-1800 (ID: 800417)
Компютър All in One Acer Aspire C27-1800 DQ.BN4EX.001_500SSD
изчерпано
Intel Core i5-1334U (10-ядрен) 4.6 GHz
16 GB DDR4 3200 MHz
500GB M.2 NVMe SSD
27" 1920x1080 IPS матов
Intel® Iris™ Xe Graphics
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 800417
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
500GB SSD
71900 €
/
1 40624 лв.
Характеристики
| Серия | Aspire C27 |
| Процесор |
Intel® Core™ i5-1334U (10-ядрен)
Базова честота:
1.3 GHz
Макс. честота:
4.6 GHz
Размер на кеша:
L3 - 12 MB
|
| RAM-памет | 16GB 3200MHz (1x16GB) Тип: DDR4 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей | 27" (68.58 cm) 1920x1080 IPS матов |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI |
|
| Камера | 5.0MP Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка |
Слотове: Up to 32GB
Сокет:
AM4
Памет:
Up to 32GBx DDR4 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| USB Портове |
2 USB 3.2 Gen 1 Type A
1 USB 3.2 Gen 2 Type A 1 USB 3.2 Gen 2 Type C 1 USB 2.0 Type A |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Клавиатура |
|
| Мишка |
|
| Аудио | Вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | 1 M.2 (for SSD), 1 M.2 (for WLAN) |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Други | Размери (см): 61.3 x 3.7 x 44.6 cm, Цвят: Black |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | DQ.BN4EX.001_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив