- Начало
- Компютри All in One
- Acer
- Aspire S24
- Acer Aspire S24-B (ID: 904553)
Компютър All in One Acer Aspire S24-B DQ.BSWEX.002
Intel Core Ultra 5-115U (8-ядрен) 4.3 GHz
16 GB DDR5
1TB NVMe M.2 PCIe NVMe SSD
24" 1920x1080 IPS
Intel UHD Graphics
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904553
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
69900 €
/
1 36713 лв.
Купи в комплект и спести
-
Acer Aspire S24-B+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:69900 €/1 36713 лв.
Характеристики
| Серия | Aspire S24 |
| Процесор |
Intel Core Ultra 5-115U (8-ядрен)
Базова честота:
1.30 GHz
Макс. честота:
4.3 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16GB (1x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Дисплей | 24" (60.96 cm) 1920x1080 IPS 144Hz |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1 x HDMI |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Без вграден Wi-Fi |
| USB Портове |
2x USB 2.0 Type-A, 2 USB 3.2 Gen1 Type-A
1x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Аудио | Built-in stereo speakers, DTS Audio |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot |
1x M.2 слот за SSD
1x M.2 слот за WLAN/Bluetooth модул |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Други | Размери (см): 54.0 x 10.6 x 44.4 см Цвят: Сребрист |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | DQ.BSWEX.002 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка