- Начало
- Компютри All in One
- Asus
- ExpertCenter
- Asus ExpertCenter P400 (ID: 906993)
Компютър All in One Asus ExpertCenter P400 90PT03X5-M0AUR0
Intel Core i5 210H (8-ядрен) 4.8 GHz
16 GB DDR5
512 GB M.2 NVMe SSD
23.8" 250nits 99% sRGB 100Hz
Integrated Intel Graphics
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900906993
Купи в комплект и спести
-
Asus ExpertCenter P400+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:78900 €/1 54315 лв.
Характеристики
| Серия | ExpertCenter |
| Процесор |
Intel Core i5 210H (8-ядрен)
Базова честота:
2.2 GHz
Макс. честота:
4.8 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16GB Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Integrated Intel Graphics |
| Дисплей |
23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch
Макс. честота на опресняване:
100Hz
Цветова гама:
99% sRGB
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1 x HDMI |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| USB Портове |
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Клавиатура |
|
| Мишка |
|
| Аудио | Вградени стерео говорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | 2x M.2 (SSD) |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | Kensington Security Slot |
| Други | Размери (см): 54.1 x 21.0 x 41.6 см Цвят: Черен |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 90PT03X5-M0AUR0 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка