- Начало
- Компютри All in One
- Asus
- Asus ExpertCenter V470VAK-WPE2550 (ID: 906240)
Компютър All in One Asus ExpertCenter V470VAK-WPE2550 ASUS-P-AIO-V470VAK-WPE25
Intel Core i5 210H (8-ядрен) 4.8 GHz
16 GB DDR5 5600 MHz
1TB NVMe M.2 PCIe NVMe SSD
27" 1920x1080 IPS матов
Intel UHD Graphics
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
11 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900906240
Купи в комплект и спести
-
Asus ExpertCenter V470VAK-WPE2+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:97900 €/1 91476 лв.
Характеристики
| Процесор |
Intel Core i5 210H (8-ядрен)
Базова честота:
2.2 GHz
Макс. честота:
4.8 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16 GB DDR5 5600 MHz |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Дисплей |
27" (68.58 cm) 1920x1080 IPS матов
Яркост:
300nits
Цветова гама:
99% sRGB
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1 x HDMI |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка |
Максимум RAM: 32 GB
Памет:
, поддържа до 32 GB
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| USB Портове |
1x USB 2.0
1x USB 3.2 Type C Gen 1 3x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Клавиатура |
|
| Мишка |
|
| Аудио | Вградени стерео говорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM) |
| Други | Тегло: 9.0 кг Размери: 61.3 x 44.7 x 1.7 ~ 2.4 см Цвят: Бял |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | ASUS-P-AIO-V470VAK-WPE25 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка