- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- 1stPlayer
- 1stPlayer ATX - Crystal Vision CV7 Black... (ID: 905281)
Кутия 1stPlayer ATX - Crystal Vision CV7 Black... CV7-BK-2FAR-2FH7R-1FH7
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Middle Tower
Портове: 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HD...
Размери: 425 x 215 x 467 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 905281
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Физически размер | Middle Tower |
| Вид | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Цвят | Черен |
| Съвместими вентилатори | Bottom: 2 x 120 mm, Rear: 1 x 120 mm, Side: 2 x 120 mm, Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| Брой на включените вентилатори | 3 |
| Включени вентилатори | Bottom: 2 x 120 mm, Rear: 1 x 120 mm ARGB, Side: 2 x 120 mm ARGB |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 170 mm |
| Максимален размер на GPU | 390 mm |
| Прозрачен страничен панел | Tempered glass, Да |
| Разширителни слотове | 7 |
| 2,5-инчови гнезда | 2 |
| 3,5-инчови гнезда | 1 |
| Портове | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Позиция на захранването | Долу |
| RGB | Addressable, Да |
| Размери | 425 x 215 x 467 mm |
| Тегло | 5.4 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики | Bottom-front PSU placement allows for increased airflow beneath the fans, Expansive mesh base draws cool air directly beneath vital components, Quick-Release Dust Filters, Recessed bottom fan mounts keep fans flush with the case |
| Код на продукта | CV7-BK-2FAR-2FH7R-1FH7 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CV7-BK-2FAR-2FH7R-1FH7 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm ARGB Bottom: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Bottom: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 390 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Bottom-front PSU placement allows for increased airflow beneath the fans Recessed bottom fan mounts keep fans flush with the case Quick-Release Dust Filters Expansive mesh base draws cool air directly beneath vital components |
| РАЗМЕРИ | 425 x 215 x 467 mm |
| ТЕГЛО | 5.4 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977916597693 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Room A202,Building C,Jiuzhou Chuangyiyuan,NO.8 of Fenggang RD,Renhe Town,Baiyun District,GZ,China. |
| Уебсайт | https://www.1stplayer.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка