- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- 1stPlayer
- 1stPlayer компютърна Gaming mATX - D3 RG... (ID: 448840)
Кутия 1stPlayer компютърна Gaming mATX - D3 RG... D3-A-G7-MAX-BK
изчерпано
Физически размер: Mini Tower
Портове: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD...
Размери: 400 x 230 x 375 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 448840
Характеристики
| Физически размер | Mini Tower |
| Вид | Mini-ITX, mATX |
| Цвят | Черен |
| Съвместими вентилатори | Front: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm / 1 x 200 mm, Rear: 1 x 120/140 mm, Top: 2 x 120/140 mm |
| Брой на включените вентилатори | 2 |
| Включени вентилатори | Front: 1 x 200 mm RGB, Rear: 1 x 140 mm RGB |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 190 mm |
| Максимален размер на GPU | 340 mm |
| Прозрачен страничен панел | Tempered glass, Да |
| Разширителни слотове | 4 |
| 2,5-инчови гнезда | 3 |
| 3,5-инчови гнезда | 2 |
| 5,25-инчови гнезда | 0 |
| Портове |
1 x USB 3.0
2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic RGB button |
| Позиция на захранването | Долу |
| RGB | RGB Hub, Да |
| Размери | 400 x 230 x 375 mm |
| Тегло | 4.2 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики |
Magnetic dust filter
RGB Controller with Remote Control SPCC 0.5MM Side panel tempered glass Water Cooling support 240mm |
| Код на продукта | D3-A-G7-MAX-BK |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | D3-A-G7-MAX-BK |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| RGB | Да RGB Hub |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic RGB button |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 2 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 1 x 200 mm RGB Rear: 1 x 140 mm RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm / 1 x 200 mm Rear: 1 x 120/140 mm Top: 2 x 120/140 mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 190 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Controller with Remote Control Side panel tempered glass Magnetic dust filter SPCC 0.5MM Water Cooling support 240mm |
| РАЗМЕРИ | 400 x 230 x 375 mm |
| ТЕГЛО | 4.2 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931630202790 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Room A202,Building C,Jiuzhou Chuangyiyuan,NO.8 of Fenggang RD,Renhe Town,Baiyun District,GZ,China. |
| Уебсайт | https://www.1stplayer.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив