Кутия BITFENIX ENSO MESH 4ARGB BLK BFC-ESM-150-KKWGK-4A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Mini-ITX, MicroATX, ATX,...
Портове: 2 x USB 3.0, 1 x HD Audio/Mic
Размери: 210 x 489 x 456 mm
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 614584
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | Mini-ITX, MicroATX, ATX, E-ATX up to 272mm(10.7 inch) |
| Материал | Steel ¦ Plastic ¦ Tempered Glass |
| Охлаждане | Fan Support(Front):2 x 140mm or 3 x 120mm; Fan Support(Top):2 x 120mm; Fan Support(Rear):1x 120mm; Included Fans(Front):3 x 120mm ARGB Fans; Included Fans(Rear):1 x 120mm ARGB Fan; Radiator Support(Front):240mm x 1 / 280mm x 1 / 360mm x 1 ( Thickness up to 35mm(1.4inch) / width up to 141mm(5.6inch) / Length up to 400mm(15.7inch; Radiator Support(Rear):1 x 120mm |
| Слотове за устройства | 2.5" Drive Bay:3; 3.5" Drive Bay:2 (Usable as 2.5" bay) |
| Разширителни слотове | 7 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики | Maximum CPU Cooler Height:160mm(6.2 inch); Maximum Graphics Card Support (Length):340mm (13.3inch); Maximum Graphics Card Support (width):150mm(5.9 inch); Cable Management Space:23mm(0.9 inch);ATX & Standard / up to 200mm(7.9inch) (Suggest up to 190mm(7.5inch)) |