Кутия Chieftec Mesh Chassis CS-12B-300
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Micro ATX
Формат: Micro Tower
Захранване: ATX PSU (300W included)
Портове: 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), 2x...
Размери: 356 x 102 x 338 mm
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 209505
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Формат | Micro Tower |
| Цвят | Black |
| Съвместими вентилатори | Front: 1 x 80 mm fan |
| Включени вентилатори | No pre-installed fans |
| Разширителни слотове | 4 Slots (Half-Height PCI) |
| 2,5-инчови гнезда | 1 x 2.5” (Drive bay internal) |
| 3,5-инчови гнезда | 1x 3.5” (Drive bay external); 1x 3.5” (Drive bay internal) |
| 5,25-инчови гнезда | 1 x 5.25” (Drive bay external) |
| Портове | 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), 2x USB2.0, Mic-in, Audio-out (AZALIA / HD-Audio) |
| Тегло | 4.75 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики | CPU cooler height (max.): 165 mm, VGA card length (max.): 380 mm (300 mm if PSU longer than 180 mm installed) |