Кутия Cooler Master TD500 Max + 850W Gold, 360 AIO Cooler TD500V2-MGNN85
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Middle Tower
Формат: ATX, Micro ATX, Mini ITX
Захранване: 850 W
Портове: 1 x USB-C 3.2 Gen2, 2 x USB-A...
Размери: 499 x 210 x 500 mm
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 819235
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Съвместими вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm, Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Максимална височина на охладителя на процесора | до 165 mm |
| Максимален размер на GPU | до 380 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Достъпни отделения за дискове | Не |
| Портове | 1 x USB-C 3.2 Gen2, 2 x USB-A 3.2 Gen1 |
| Захранване | 850 W |
| Максимален размер на захранването | до 200 mm |