- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- Cougar Gaming
- Airface
- Cougar AIRFACE FLO RGB PC Case (ID: 890901)
Кутия Cougar AIRFACE FLO RGB PC Case CGR-5YA6B-RGB
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Mid Tower
Формат: Mini ITX / Micro ATX / ATX /...
Страничен панел: Да
Портове: USB 3.2 Gen 2x1 (10Gbps)...
Размери: 240 x 509 x 480 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 890901
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Серия | Airface |
| Формат | Mini ITX / Micro ATX / ATX / CEB / E-ATX |
| Поддържани формати |
ATX
Extended ATX Micro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| Място за дънни платки | 1 |
| Физически размер | Mid Tower |
| Цвят | Черен |
| Съвместими вентилатори |
2 x 180mm
1 x 120mm |
| Максимален брой вентилатори | 6 count |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 190 мм |
| Страничен панел | Да |
| Разширителни слотове | 7 |
| Максимален размер на GPU | 390 мм |
| Вътрешни 2,5-инчови гнезда | 1 |
| Вътрешни 3,5-инчови гнезда | 2 |
| Портове | USB 3.2 Gen 2x1 (10Gbps) Type-C x 1, USB 3.0 Type-A x 2, 4 Pole Headset Audio Jack x 1, Reset Button |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Тип на захранването | Захранващ модул (Опция) |
| Позиция на захранването | Вътрешен |
| Максимален брой захранвания | 1 |
| Вградени устройства |
Power Button
Reset Button |
| Дълбочина | 480 мм |
| Височина | 509 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Размери | 240 x 509 x 480 mm |
| Тегло | 9.9 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики |
Supports Liquid Cooling System
With Window RGB Fans |
| Код на продукта | CGR-5YA6B-RGB |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +1-626-336-6588 |
| Адрес | 16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
| Уебсайт | https://cougargaming.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка