Кутия Darkflash EATX - C280 Black - 7 ARGB fan... C280-7F-BLACK
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Middle Tower
Портове: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD...
Размери: 443 x 277 x 426 mm
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 891259
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Вид | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Цвят | Черен |
| Съвместими вентилатори | Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2, Rear: 120 mm x 1, Side: 120 mm x 3, Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| Брой на включените вентилатори | 7 |
| Включени вентилатори |
Bottom: 3 x 120 mm (ARGB
Reversed) Rear: 1 x 120 mm (ARGB) Side: 3 x 120 mm (ARGB Reversed) |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 155 mm |
| Максимален размер на GPU | 420 mm |
| Прозрачен страничен панел | Tempered glass, Да |
| Разширителни слотове | 7 |
| 2,5-инчови гнезда | 3 |
| 3,5-инчови гнезда | 2 |
| Портове | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1 |
| Позиция на захранването | Горе |
| RGB | Addressable, Да |
| Тегло | 8.920 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики |
Features native vertical GPU mounting to showcase your graphics card
| Код на продукта | C280-7F-BLACK |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm (ARGB, Reversed) Bottom: 3 x 120 mm (ARGB, Reversed) Rear: 1 x 120 mm (ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Черен |