Кутия DeepCool CC360 ARGB, Бяла R-CC360-WHAPM3-G-1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Mini-ITX / Micro-ATX
Формат: Micro ATX
Захранване: ATX PS2
Портове: USB3.0 x 1, USB2.0 x 1, Audio...
Размери: 418 x 215 x 431 mm
ID: 671643
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Формат | Micro ATX |
| Поддържани формати |
Mini-ITX |
| Място за дънни платки | 1 |
| Вид | Mini-ITX, mATX |
| Материал |
Пластмаса
Метал Закалено стъкло |
| Цвят | White |
| Съвместими вентилатори | Front: 3 x 120 / 2 x 140mm; Top: 2 x 120 / 2 x 140mm; Rear: 1 x 120mm; PSU Shrouded: 2 x 120mm |
| Включени вентилатори | Front: 2 x 120 mm A-RGB fans, Rear : 1 x 120 mm A-RGB fan |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 165 mm |
| Максимален размер на GPU | 320 mm |
| Прозрачен страничен панел |
| Разширителни слотове | 4 |
| 3,5-инчови гнезда | 2 |
| Портове | USB3.0 x 1, USB2.0 x 1, Audio x 1 |
| Аудио жак | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Захранване | ATX PS2 |
| Тип на захранването | Захранващ модул (Опция) |
| Позиция на захранването | Долу |
| Вградени устройства |
Индикатор - светодиод
Power Button |
| Тегло | 4.90 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | R-CC360-WHAPM3-G-1 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 / 2 x 140 mm Top: 2 x 120 / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 320 mm |
| ЦВЯТ | Бял |