- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- Deepcool
- DeepCool MATREXX 55 V3 (ID: 161717)
Кутия DeepCool MATREXX 55 V3 DP-ATX-MATREXX55V3
изчерпано
Физически размер: E-ATX/ATX/Micro ATX/Mini-ITX
Формат: Extended ATX
Портове: RGB button, 1 x USB3.0, 2 x...
Размери: 446 x 210 x 479 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 161717
Характеристики
| Формат | Extended ATX |
| Поддържани формати |
ATX
Extended ATX Micro ATX Mini-ITX |
| Място за дънни платки | 1 |
| Физически размер | E-ATX/ATX/Micro ATX/Mini-ITX |
| Вид | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Материал |
Метал
Закалено стъкло ABS пластмаса |
| Цвят | Black |
| Съвместими вентилатори | Optional: Rear: 1x120mm; Front: 3x120mm; Top: 2x120mm/ 2x140mm |
| Максимален брой вентилатори | 6 count |
| Брой на включените вентилатори | 0 |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 165 mm |
| Максимален размер на GPU | 370 mm |
| Прозрачен страничен панел |
|
| Разширителни слотове | 7 Slots |
| Максимален размер на GPU | 370 мм |
| 2,5-инчови гнезда | 4 (2+2) |
| Вътрешни 2,5-инчови гнезда | 4 |
| 3,5-инчови гнезда | 2 |
| 5,25-инчови гнезда | 0 |
| Портове |
RGB button
1 x USB3.0 2 x USB2.0 HD Audio Mic HD Audio Headphones |
| Аудио жак | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Тип на захранването | Захранващ модул (Опция) |
| Позиция на захранването | Долу |
| Максимален брой захранвания | 1 |
| RGB | Да |
| Дълбочина | 446 мм |
| Височина | 479 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Размери | 446 x 210 x 479 mm |
| Тегло | 7.4 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики | Dual Tempered Glass 4mm, Liquid Cooler Support Front: 120/140/240/280/360mm radiator; Top: 120/140/240mm radiator; Rear: 120mm radiator |
| Код на продукта | DP-ATX-MATREXX55V3 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-ATX-MATREXX55V3 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | RGB button 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Mic HD Audio Headphones |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 0 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Optional: Rear: 1x120mm; Front: 3 x 120mm/140mm; Top: 2 x 120mm/140mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2+2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 370 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Dual Tempered Glass 4mm Liquid Cooler Support Front: 120/140/240/280/360mm radiator; Top: 120/140/240mm radiator; Rear: 120mm radiator |
| РАЗМЕРИ | 446 x 210 x 479mm |
| ТЕГЛО | 7.40 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412713968 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Building 15, #9 Dijin Road, Zhongguancun Environmental Protection Park, Haidian Dist. Beijing 100095, China |
| Уебсайт | https://www.deepcool.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка