Кутия DeepCool mATX - CH360 WH R-CH360-WHAPE3-G-1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Mini Tower
Портове: 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1...
Размери: 428 x 215 x 431 mm
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 783119
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Вид | Mini-ITX, mATX |
| Цвят | Бял |
| Съвместими вентилатори | Front: 3 x 120 / 2 x 140 mm, PSU Shrouded: 2 x 120 mm, Rear: 1 x 120 mm, Top: 2 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | Front: 2 x 140 mm ARGB, Rear: 1 x 120 mm ARGB |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 165 mm |
| Максимален размер на GPU | 320 mm |
| Прозрачен страничен панел | Tempered glass, Да |
| Разширителни слотове | 4 |
| 2,5-инчови гнезда | 3 |
| 3,5-инчови гнезда | 2 |
| Портове | 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Type-C, HD Audio x 1 |
| Позиция на захранването | Долу |
| RGB | Addressable, Да |
| Тегло | 6 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики | 120mm ARGB fan is included in the rear, Exceptional airflow from all sides, Hybrid airflow glass side panel, Two luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front |
| Код на продукта | R-CH360-WHAPE3-G-1 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 / 2 x 140 mm Top: 2 x 120 / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm PSU Shrouded: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 320 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Exceptional airflow from all sides Hybrid airflow glass side panel Two luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front 120mm ARGB fan is included in the rear |