- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- Fractal design
- FD EPOCH XL WHITE TG CLEAR (ID: 900274)
Кутия FD EPOCH XL WHITE TG CLEAR FD-C-EPO1X-03
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: ATX, Micro ATX, Extended-ATX,...
Формат: Mid Tower
Страничен панел: Темперирано стъкло
Портове: 1 x USB 3.2 Type C 1 x 3.5мм...
Размери: 60.2 x 35.3 x 60.6 см
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900274
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Формат | Mid Tower |
| Физически размер | ATX, Micro ATX, Extended-ATX, ITX |
| Цвят | Бял |
| Охлаждане | Total fan mounts: 7 x 120 mm or 5 x 140 mm;Front fan (RGB): 3 x 120/140 mm (3 x Momentum 14 RGB included);Front Fan: 3 x 120/140 mm (3 x Momentum 14 included);Top fan: 3 x 120, 2 x 140 or 2 x 180 mm;Rear fan: 1 x 120 mm |
| Страничен панел | Темперирано стъкло |
| Слотове за устройства | 3.5"/2.5" drive mounts: 2 (2 included);Dedicated 2.5" drive mounts: 2 (2 included);Power supply type: ATX;Motherboard compatibility: Front-facing connectors: E-ATX up to 275 mm/ATX / mATX / ITX Rear-facing connectors: ATX / mATX;PSU max length: 1 HDD Tray: 290 mm max 2 HDD Tray: 175 mm max;GPU max length: 425 mm with front fan mounted / 395 mm with front-mounted radiator;CPU cooler max height: 176 mm;Front radiator: Up to 280/360 mm;Top radiator: Up to 280/360 mm;Rear radiator: 1x 120 mm |
| Портове | 1 x USB 3.2 Type C 1 x 3.5мм комбо жак 2 x USB 3.0 |
| Размери | 60.2 x 35.3 x 60.6 см |
| Тегло | 9.36 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики | Cable routing space: 37 mm;Cable routing grommets: Yes |
| Код на продукта | FD-C-EPO1X-03 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | 855-446-3722 |
| Адрес | Victor Hasselblads gata 16A 421 31 Västra Frölunda |
| Уебсайт | http://www.fractal-design.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка