- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- Fractal design
- Fractal design POP 2 AIR BLACK TG (ID: 900278)
Кутия Fractal design POP 2 AIR BLACK TG FD-C-POA2A-02
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: ATX, Micro ATX, Mini ITX
Формат: Mid Tower
Страничен панел: Темперирано стъкло
Портове: 1 x USB Type-C 5 Gbps, 1 x...
Размери: 481 x 215 x 462 мм
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900278
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Формат | Mid Tower |
| Физически размер | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
| Страничен панел | Темперирано стъкло |
| Слотове за устройства | 3.5"/2.5" drive mounts: 1Dedicated 2.5" drive mounts: 2 (3 total)Motherboard compatibility: ATX / mATX / Mini-ITXPower supply type: ATXTop radiator: 120 / 240 / 360 mm (Up to 121 mm wide with 47 mm high RAM and up to 407 mm long)Rear radiator: 120 mmPSU max length: 180 mmGPU max length: 416 mmGPU max width: 175 mm (including cables)CPU cooler max height: 170 mm |
| Портове | 1 x USB Type-C 5 Gbps, 1 x USB Type-A 5 Gbps, 1 x Audio/Mic Combo Jack, 2 x Lighting control buttons |
| Размери | 481 x 215 x 462 мм |
| Тегло | 7 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FD-C-POA2A-02 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | 855-446-3722 |
| Адрес | Victor Hasselblads gata 16A 421 31 Västra Frölunda |
| Уебсайт | http://www.fractal-design.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка