Кутия Gamemax ATX - CLAW 460 BK 9101-1200R0005
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Middle Tower
Портове: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x...
Размери: 483 x 220 x 458 mm
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 888025
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Вид | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Цвят | Черен |
| Съвместими вентилатори |
Front: 3 x 140 mm
M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| Брой на включените вентилатори | 4 |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 140 mm (Tornado-T14), Rear: 1 x 120 mm (Tornado-T12) |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 175 mm |
| Максимален размер на GPU | 420 mm |
| Прозрачен страничен панел | Tempered glass, Да |
| Разширителни слотове | 7 |
| 2,5-инчови гнезда | 2 |
| 3,5-инчови гнезда | 2 |
| Портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1, RGB button |
| Позиция на захранването | Долу |
| RGB | Addressable, Да |
| Тегло | 7.900 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики |
Comes standard with an adjustable-height graphics card support bracket
| Код на продукта | 9101-1200R0005 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Черен |