Кутия Gamemax EATX - Vista AW - Addressable RG... GM-14100901971
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Middle Tower
Портове: 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1...
Размери: 433 x 210 x 485 mm
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 840622
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Вид | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Цвят | Бял |
| Съвместими вентилатори | M/B Cover: 2 x 120 mm, PSU Cover: 3 x 120 mm, Rear: 1 x 120 mm, Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Брой на включените вентилатори | 6 |
| Включени вентилатори | M/B Cover: 2 x 120 mm (FN12A-C8I), PSU Cover: 3 x 120 mm (Reverse fan blade)(FN12A-C8I-R), Rear: 1 x 120 mm (FN12A-C8I) |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 165 mm |
| Максимален размер на GPU | 410 mm |
| Прозрачен страничен панел | Tempered glass, Да |
| Разширителни слотове | 7 |
| 2,5-инчови гнезда | 2 |
| 3,5-инчови гнезда | 2 |
| Портове | 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1 |
| Позиция на захранването | Долу |
| RGB | Addressable, Да |
| Тегло | 8.050 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики |
Aesthetic looks
airflow focus easy installation Heavy-duty steel metal frame and 4.0mm tempered glass Total 6 x 120 mm ARGB pre-installed V4.0 ARGB HUB-PWM |
| Код на продукта | GM-14100901971 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Aesthetic looks, airflow focus, easy installation Heavy-duty steel metal frame and 4.0mm tempered glass Total 6 x 120 mm ARGB pre-installed V4.0 ARGB HUB-PWM |