- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- HAVN
- HAVN E-ATX - HS 420 Base Edition White (ID: 847243)
Кутия HAVN E-ATX - HS 420 Base Edition White HVN-CA-HS420-05
Физически размер: Middle Tower
Портове: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x...
Размери: 541 x 259.5 x 547 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 847243
Характеристики
| Физически размер | Middle Tower |
| Вид | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Цвят | Бял |
| Съвместими вентилатори | Bottom: 3 x 120 / 3 x 140 mm, Rear: 2 x 120 / 2 x 140 mm, Right: 3 x 120 / 3 x 140 mm, Top: 3 x 120 / 3 x 140 mm |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 185 mm |
| Максимален размер на GPU | 480 mm |
| Прозрачен страничен панел | Tempered glass, Да |
| Разширителни слотове | 6 |
| 2,5-инчови гнезда | 8 |
| 3,5-инчови гнезда | 4 |
| Портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Type A, HD Audio x 1 |
| Размери | 541 x 259.5 x 547 mm |
| Тегло | 17.84 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики |
Clever silicon pass-throughs with stabilizing clips allow for precision cable management
Cooling Power & Compatibility GPU Centric Design HAVN Hybrid Structure for optimal GPU cooling Mirrored Airflow UniSheet heat-formed Glass Panel for Panoramic View Unique SimpliCable Routing System Vibration Isolation |
| Код на продукта | HVN-CA-HS420-05 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | HAVN |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HVN-CA-HS420-05 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отстрани 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 420 mm - Отдолу 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 / 3 x 140 mm Right: 3 x 120 / 3 x 140 mm Bottom: 3 x 120 / 3 x 140 mm Rear: 2 x 120 / 2 x 140 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 4 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 8 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 6 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 185 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 480 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | HAVN Hybrid Structure for Optimal GPU Cooling GPU Centric Design Mirrored Airflow Cooling Power & Compatibility UniSheet heat-formed Glass Panel for Panoramic View Unique SimpliCable Routing System Clever silicon pass-throughs with stabilizing clips allow for precision cable management Vibration Isolation |
| РАЗМЕРИ | 541 x 259.5 x 547 mm |
| ТЕГЛО | 17.84 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442512132 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка