- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- Kolink
- Kolink Observatory HF Mesh ARGB TG Mid-Tower, Бяла (ID: 691152)
Кутия Kolink Observatory HF Mesh ARGB TG Mid-Tower, Бяла GEKL-132
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Middle Tower
Формат: Mini ITX, Micro ATX, ATX
Захранване: 0 W
Портове: 2 x USB 2.0, 1 x HD Audio , 1...
Размери: 449 x 390 x 200 mm
Гаранция:
4.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 691152
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Формат | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Физически размер | Middle Tower |
| Цвят | Бял |
| Съвместими вентилатори | Гор.Панел: 2 x 120 / 140 mm, Пр.Панел: 3 x 120 / 140 mm, Зад.Панел: 1 x 120 mm, Дол.Панел: 2 x 120mm |
| Включени вентилатори | 6 |
| Максимална височина на охладителя на процесора | до 162 mm |
| Максимален размер на GPU | до 335 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Достъпни отделения за дискове | 2 x 2.5'', 2 x 3.5'' |
| Портове | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HD Audio |
| Захранване | 0 W |
| Максимален размер на захранването | до 200 mm |
| Размери | 449 x 390 x 200 mm |
| Тегло | 6.2 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GEKL-132 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Pro Gamersware GmbH c/o Kolink Gaußstraße 1 10589 Berlin |
| Уебсайт | https://kolink.eu/index.html |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
4.0
1 отзива.
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка