- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- MSI
- MSI MAG FORGE 112R (ID: 724121)
Кутия MSI MAG FORGE 112R MAG_FORGE_112R
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Mini-ITX / Micro-ATX / ATX
Формат: Mid Tower
Страничен панел: Да
Портове: 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A (5...
Размери: 485 x 214 x 409 мм
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 724121
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Формат | Mid Tower |
| Поддържани формати |
ATX
Micro ATX Mini-ITX |
| Място за дънни платки | 1 |
| Физически размер | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX |
| Материал |
Пластмаса
Метал Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Охлаждане | FAN SIZE SUPPORT:Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm; Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm; PRE-INSTALLED FAN SIZE:Front: 3 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm; PRE-INSTALLED FAN TYPE:Front: 3 x ARGB Fan; Rear: 1 x ARGB Fan; RADIATOR SIZE SUPPORT:Front: 120 / 140 / 240 mm; Top: 120 / 240 mm; Rear: 120 mm |
| Съвместими вентилатори | 4 x 120mm |
| Максимален брой вентилатори | 6 count |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 160 мм |
| Страничен панел | Да |
| Слотове за устройства | 3 x 2.5” 2 x 2.5"/3.5” |
| Разширителни слотове | 7 |
| Максимален размер на GPU | 330 мм |
| Вътрешни 2,5-инчови гнезда | 3 |
| Портове | 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A (5 Gbps); 1 x Audio-out; 1 x Mic-in |
| Тип на захранването | Захранващ модул (Опция) |
| Позиция на захранването | Вътрешен |
| Максимален брой захранвания | 1 |
| Вградени устройства |
Power Button
Reset Button |
| Дълбочина | 409 мм |
| Височина | 485 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Размери | 485 x 214 x 409 мм |
| Тегло | 5.26 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики |
Window
Magnetic Dust Filter RGB Fans Airflow |
| Код на продукта | MAG_FORGE_112R |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка