- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- NZXT
- NZXT SOURCE 210/MID TOWER/BL (ID: 37880)
Кутия NZXT SOURCE 210/MID TOWER/BL S210-001
изчерпано
Физически размер: ATX, Micro-ATX
Портове: 1 x Audio/Mic 1 x USB 2.0, 1...
Размери: 195 x 440 x 495.5 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 37880
Характеристики
| Модел | SOURCE 210 |
| Физически размер | ATX, Micro-ATX |
| Материал | SECC Steel, ABS Plastic |
| Цвят | Black |
| Охлаждане | Fan Support FRONT, 2 X 120mm; REAR, 1 X 120mm @ 1200rpm (included); TOP, 2 X 120/140mm; BOTTOM, 1 x 120mm. |
| Слотове за устройства | 3 EXTERNAL 5.25" DRIVE BAYS; 8 INTERNAL 3.5" HDD Drives. |
| Разширителни слотове | 7 |
| Портове | 1 x Audio/Mic 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 |
| Размери | 195 x 440 x 495.5 mm |
| Тегло | 6.50 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики | Clearance: CPU Heatsink Support 160mm; VGA Clearance Maximum 230mm w/ hard drive, 330mm w/o hard drive. |
| Код на продукта | S210-001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +1-626-385-8272 |
| Адрес | NZXT, Inc. 605 E. Huntington Drive, Suite 213 Monrovia, CA 91016 |
| Уебсайт | https://nzxt.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив