- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- PowerCase
- PowerCase JX188-2 (ID: 175859)
Кутия PowerCase JX188-2 PCJX18802
изчерпано
Физически размер: Mini ITX, Micro ATX, ATX
Захранване: ATX PSU (optional)
Портове: USB3.0 x 1(included) / HD...
Размери: 340 x 190 x 430 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 175859
Характеристики
| Физически размер | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Цвят | Black |
| Съвместими вентилатори | Front: 3 x 120 mm; Top: 2 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Front: 3 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm |
| Прозрачен страничен панел |
|
| Разширителни слотове | 7 Slots |
| 2,5-инчови гнезда | 4 |
| 3,5-инчови гнезда | 2 |
| Портове | USB3.0 x 1(included) / HD Audio + USB2.0 x 2(included) / LED Button x 1(included) |
| Захранване | ATX PSU (optional) |
| Място за водно охлаждане | Front: 240 mm; Rear: 120 mm |
| Размери | 340 x 190 x 430 mm |
| Тегло | 4.34 kg |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Други характеристики | Front Panel: Plastic+mesh; Right Side Panel: Right side cover(metal black); Chassis: SPCC 0.45mm, Black interior; Max.VGA Card: 310 mm; Max.CPU Cooler: 160 mm; Water cooling: 240mm front; Cable Management: 22MM |
| Код на продукта | PCJX18802 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | IN|LINE Co., INEL Group, Moscow, Russia. Tel/Fax: +7(495) 663-31-95 Ext. 206. |
| Уебсайт | https://www.powercase.com.cn/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка