- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- SSPUD
- Ssupd Meshlicious Full Mesh PCIE 4.0 Edition Mini-ITX Case - White (ID: 888486)
Кутия Ssupd Meshlicious Full Mesh PCIE 4.0 Edition Mini-ITX Case - White SSUPD-CASE-GESP-012
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Mini Tower
Формат: Mini ITX
Захранване: 0 W
Портове: 2 x USB 3.0, 1 x HD Audio
Размери: 245 x 166.4 x 360 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 888486
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Формат | Mini ITX |
| Физически размер | Mini Tower |
| Цвят | Бял |
| Съвместими вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 / 140 mm |
| Максимална височина на охладителя на процесора | до 72 mm |
| Максимален размер на GPU | до 315 mm |
| Разширителни слотове | 3 |
| Достъпни отделения за дискове | 2 x 3.5'', 3 x 2.5" |
| Портове | 2 x USB 3.0, 1 x HD Audio |
| Захранване | 0 W |
| Максимален размер на захранването | до 170 mm, SFX/SFX-L |
| Размери | 245 x 166.4 x 360 mm |
| Тегло | 3.7 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SSUPD-CASE-GESP-012 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://ssupd.co/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка