- Начало
- PC Компоненти
- Кутии
- Thermalright
- Thermalright ATX - TR-A70 Vision White - 9.16 inch LCD Display (ID: 902271)
Кутия Thermalright ATX - TR-A70 Vision White - 9.16 inch LCD Display TR-A70-VISION-WH
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Физически размер: Middle Tower
Портове: 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB...
Размери: 450.8 x 289.5 x 477 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902271
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Физически размер | Middle Tower |
| Вид | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Цвят | Бял |
| Съвместими вентилатори | Bottom: 120 mm x 3, Rear: 120 mm x 2, Side: 120 mm x 3 |
| Максимална височина на охладителя на процесора | 168 mm |
| Максимален размер на GPU | 420 mm |
| Прозрачен страничен панел | Tempered glass, Да |
| Разширителни слотове | 7 |
| 2,5-инчови гнезда | 2 |
| 3,5-инчови гнезда | 2 |
| Портове | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1 |
| Позиция на захранването | Долу |
| RGB | Addressable, Да |
| Размери | 450.8 x 289.5 x 477 mm |
| Тегло | 11.44 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други характеристики | 9.16 inch display included (9pin USB2.0 connector), Back Connected MB Supported (BTF), Magnetic dust filter, Panoramic Tempered Glass |
| Код на продукта | TR-A70-VISION-WH |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | TR-A70-VISION-WH |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 120 mm x 3 Bottom: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 2 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 168 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 9.16 inch display included (9pin USB2.0 connector) Back Connected MB Supported (BTF) Panoramic Tempered Glass Magnetic Dust Filter |
| РАЗМЕРИ | 450.8 x 289.5 x 477 mm |
| ТЕГЛО | 11.44 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 814256022323 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://www.thermalright.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка