Лаптоп Acer Aspire E5-575G-57CH NX.GDWEX.018_128
изчерпано
Intel Core i5-6200U 2.30 GHz up to 2.80 GHz, 3 MB cache 2.8 GHz
8 GB DDR4 2133MHz
1000 GB HDD
128GB M.2 SATA SSD
15.6" 1920x1080 матов
NVIDIA GeForce 940MX (2GB GDDR5)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 35348
Характеристики
| Приложение | За широка употреба |
| Серия | Aspire E5 |
| Процесор |
Intel® Core™ i5-6200U 2.30 GHz up to 2.80 GHz, 3 MB cache
Базова честота:
2.3 GHz
Макс. честота:
2.8 GHz
Размер на кеша:
3 MB
|
| RAM-памет | 8 GB 2133 MHz Тип: DDR4 |
| HDD-твърд диск | 1000 GB |
| SSD диск | 128GB M.2 SATA SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce 940MX (2GB GDDR5)
Памет:
2048 MB
Тип памет:
GDDR5
|
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm) 1920x1080 матов |
| Оптично устройство | DVD SuperMulti |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD |
| HDMI |
|
| Камера | 720p HD webcam |
| Дънна платка | Mobile Intel® HM77 Express Слотове: 2 Максимална памет: 8192 |
| Wi-Fi | 802.11ac/a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2x USB 3.0 |
| VGA |
|
| Звукови портове |
|
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Други | Тегло: 2.23 Размери (мм): 381.6 (W) x 259 (D) x 30.2 (H) mm |
| Батерия | 6-cell |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NX.GDWEX.018_128 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка