- Acer Aspire Lite 15 AL15-45P-R2H1 (ID: 869716)
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-45P-R2H1 NX.DLQEX.001_32GB_250SSD
Топ цена
AMD Ryzen 7 5825U (8-ядрен) 4.50 GHz
32 GB DDR4 3200 MHz
250GB M.2 NVMe SSD
15.6" 1920x1080 IPS матов
AMD Radeon Graphics
Windows 11 Pro (64-bit)
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900869716
Операционна система
Без операционна система
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
/
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
32GB RAM и 250GB SSD
Купи в комплект и спести
Acer Aspire Lite 15 AL15-45P-R+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
=Добави Софтуери- %
Характеристики
| Серия | Aspire Lite 15 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 7 5825U (8-ядрен)
Базова честота:
2.00 GHz
Макс. честота:
4.50 GHz
Размер на кеша:
16 MB
| RAM-памет | 32 GB 3200 MHz DDR4 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| HDMI | HDMI 1.4 |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка |
Слотове: Up to 32GB, 2 soDIMM slots
Памет:
Up to 32GB, 2 soDIMM slotsx DDR4 слотове за памет
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB Портове |
2 USB 3.2 Type-C Gen 1
2 USB 3.2 Type-A Gen 1 1 USB 2.0 Type-A |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 1.49 кг
Цвят: Сребрист Размери: 35.9 x 23.0 x 1.8 cm |
| Батерия | Li-Ion Battery (58 Wh), USB Type-C 65W power adapter |