- Acer Aspire Lite 16 AL16-54P-56Z1 (ID: 870732)
Лаптоп Acer Aspire Lite 16 AL16-54P-56Z1 NX.D76EX.004_8GB
Топ цена
Intel Core i5-1334U (10-ядрен) 4.6 GHz
8 GB DDR5 5600 MHz
512 GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS 250nits матов
Intel® Iris™ Xe Graphics
Windows 11 Pro (64-bit)
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900870732
Операционна система
Без операционна система
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
/
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 8GB RAM
Купи в комплект и спести
Acer Aspire Lite 16 AL16-54P-5+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
=Добави Софтуери- %
Характеристики
| Приложение | За широка употреба , Best Seller |
| Серия | Aspire Lite 16 |
| Процесор |
Intel® Core™ i5-1334U (10-ядрен)
Базова честота:
1.3 GHz
Макс. честота:
4.6 GHz
Размер на кеша:
L3 - 12 MB
| RAM-памет | 8 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 250nits матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB Портове |
2 USB 3.2 Type-C Gen 2
2 USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Други |
Тегло: 1.49 кг
Цвят: Сив Размери: 35.7 x 24.4 x 1.8 см |
| Батерия |
3-клетъчна, литиево-йонна, 58 Wh
65W Type-C захранващ адаптер |