- Acer Nitro Lite 16 NL16-71G-751G (ID: 848670)
Лаптоп Acer Nitro Lite 16 NL16-71G-751G NH.DAAEX.004_8GB_2TBSSD
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Intel Core i7-13620H (10-ядрен) 4.90 GHz
8 GB DDR5 4800 MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
16" 1920x1200 IPS матов 165Hz
NVIDIA GeForce RTX 3050 (6GB GDDR6)
Windows 11 Pro (64-bit)
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900848670
Вземи супер отстъпка:
Операционна система
Без операционна система
/
Windows 11 Pro
Включена цена (
/
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 8GB RAM и 2TB SSD
Купи в комплект и спести
Acer Nitro Lite 16 NL16-71G-75+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
=Добави Софтуери- %
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За широка употреба , Best Seller |
| Серия | Nitro Lite 16 NL16-71G |
| Процесор |
Intel Core i7-13620H (10-ядрен)
Базова честота:
3.60 GHz
Макс. честота:
4.90 GHz
Размер на кеша:
24 MB
| RAM-памет | 8 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Памет:
6GB
Тип памет:
GDDR6
| Дисплей |
16" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 165Hz матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% sRGB, Dolby Vision, G-Sync
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка |
Слотове: up to 24GB, 1 soDIMM slot
Памет:
up to 24GB, 1 soDIMM slotx DDR5 слотове за памет
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB Портове |
1 USB 3.2 Type-C Gen 2
2 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging)) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2 вградени стерео високоговорителя, 2 интегрирани микрофона |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Други |
Тегло: 1.95 кг
Размери: 36.1 x 24.4 x 2.4 см Цвят: Черен |
| Батерия | 100W power adapter |