Лаптоп Acer Nitro V 15 NH.QZ8EX.013
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Intel Core i9-13900H 4.10 GHz, 24 MB cache 4.10 GHz
16 GB DDR4
1000GB PCIe Gen4 SSD
15.6" 1920x1080 165Hz
Еxternal NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
18 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900910143
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Acer Nitro V 15+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 62900 €/3 18605 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Серия | Nitro |
| Процесор |
Intel Core i9-13900H 4.10 GHz, 24 MB cache
Базова честота:
4.10 GHz
Размер на кеша:
24 MB
|
| RAM-памет | 16GB (1x16GB) Тип: DDR4 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB PCIe Gen4 |
| Видео карта |
Еxternal NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7
Памет:
8GB GDDR7
|
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080
Макс. честота на опресняване:
165Hz
|
| Ethernet RJ-45 port | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| Камера | HD Webcam |
| Дънна платка |
Слотове: up to 32GB, 2 soDIMM slots
Памет:
up to 32GB, 2 soDIMM slotsx DDR4 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове | 1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 3 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging) |
| Клавиатура | Backlit Keyboard Без кирилизация на клавиатурата |
| Аудио |
two built-in stereo speakers
dual built-in microphones DTS X: Ultra Audio Acer TrueHarmony Acer Purified AI noise reduction compatible with Cortana with Voice |
| Звукови портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| Ethernet | Killer Ethernet E2600 |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Други | Тегло (кг): 2.10 kg Размери (см): 36.2 x 24.0 x 2.4 cm Цвят: Black |
| Батерия | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NH.QZ8EX.013 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка