- Начало
- Лаптопи
- Acer
- Nitro V 15
- Acer Nitro V15 (ID: 692350)
Лаптоп Acer Nitro V15 NH.QNCEX.00C_32GB_250SSD
изчерпано
Intel Core i5-13420H (8-ядрен) 4.60 GHz
32 GB DDR5 5200 MHz
250GB M.2 NVMe SSD
15.6" 1920x1080 IPS матов 144Hz
NVIDIA GeForce RTX 3050 (6GB GDDR6)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
11 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 692350
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 32GB RAM и 250GB SSD
1 01900 €
/
1 99299 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За широка употреба |
| Серия | Nitro V 15 |
| Процесор |
Intel Core i5-13420H (8-ядрен)
Базова честота:
2.10 GHz
Макс. честота:
4.60 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 5200 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 3050 (6GB GDDR6)
Памет:
6GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS 144Hz матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
144Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 or later |
| USB Портове |
3x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-C Gen 2 с Power Delivery и DisplayPort функция |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио |
Acer Purified
Acer TrueHarmony DTS:X™ Ultra технология 2 вградени стерео високоговорителя Оптимизирани бас и сила на звука Защита на високоговорителите чрез интелигентен усилвател До 6 персонализирани режима |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | HDMI:Yes; DisplayPort:No; Number of USB 3.2 Gen 1 Type-A ports:3; Number of USB 3.2 Gen 2 Type-C ports:1; Total number of USB ports:4; USB Type-C:Yes; Network (RJ-45):Yes |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Lock Slot Firmware Trusted Platform Module (TPM) |
| Други |
Тегло: 2.11 кг
Размери: 36.2 x 24.0 x 2.7 см Цвят: Черен |
| Батерия | 4-клетъчна литиево-йонна, 57 Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NH.QNCEX.00C_32GB_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка