- Acer Nitro V16 ANV16-61-R0UB (ID: 813162)
Лаптоп Acer Nitro V16 ANV16-61-R0UB NH.QULEX.005
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
AMD Ryzen AI 7 350 (8-ядрен) 5.0 GHz
16 GB DDR5 4800 MHz
512 GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS матов 165Hz
NVIDIA GeForce RTX 4050 (6GB GDDR6)
Windows 11 Pro (64-bit)
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900813162
Вземи супер отстъпка:
Операционна система
Без операционна система
/
Windows 11 Pro
Включена цена (
/
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
Купи в комплект и спести
Acer Nitro V16 ANV16-61-R0UB+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
=Добави Софтуери- %
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Серия | Nitro V 16 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ AI 7 350 (8-ядрен)
Базова честота:
3.5 GHz
Макс. честота:
5.0 GHz
Размер на кеша:
24MB
NPU:
до 50 TOPS
| RAM-памет | 16GB 4800MHz (1x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Памет:
6GB
Тип памет:
GDDR6
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 165Hz IPS матов
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% sRGB, Free-Sync
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
| Четец за карти | microSD Card Reader |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging)
1x Type-A Gen 1) 1x (Type-C) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | HDMI 1x HDMI® 2.1;Displayport via USB Type-C;USB 3.2 3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-A Gen 1);USB 4.0 1x (Type-C);Ethernet (RJ-45) Yes;Cardreader MicroSD cardreader;Audio port 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Други |
Тегло: 2.43 kg
Размери: 360.04 x 275.62 x 24.50 mm Цвят: Черен |