- Начало
- Лаптопи
- Acer
- Swift 3 SF314-511
- Acer Swift 3 SF314-511-55QL (ID: 636499)
Лаптоп Acer Swift 3 SF314-511-55QL NX.ACSEX.007_250SSD
ID: 900636499
| Приложение | Ultrabook , За широка употреба |
| Серия | Swift 3 SF314-511 |
| Процесор |
Intel® Core™ i5-1135G7 (4-ядрен)
Базова честота:
2.40 GHz
Макс. честота:
4.20 GHz
Размер на кеша:
8 MB
|
| RAM-памет | 16GB Тип: LPDDR4 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1080 IPS матов
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| HDMI | HDMI 2.0 |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB Портове |
3x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-C Gen 2 (поддържа DisplayPort и Power Delivery) |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Acer Purified, Acer TrueHarmony и DTS:X™ Ultra технология, 2 вградени стерео високоговорителя, 2 интегрирани микрофона |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | 1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци |
| Други |
Тегло: 1.20 кг
Цвят: Червен Размер: 32.3 x 21.2 x 1.6 см |
| Батерия |
3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 48 Wh
65 W захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NX.ACSEX.007_250SSD |

Swift 3
Swift 3 е идеалният лаптоп за работа в движение - тънък, лек и стилен. Най-новият графичен процесор на NVIDIA®, процесор на Intel® и батерия с дълъг живот се крият зад избор от дисплеи: елегантен сребрист корпус с 13,5" 2256 x 1504 IPS дисплей със съотношение 3:2 или ярките цветове на 14" FHD IPS дисплей със съотношение 16:9.
Здрав, лек и тънък
Теглото наистина не е проблем за този тънък и лек лаптоп. Поради металното шаси от алуминий и магнезиево-алуминиева сплав теглото му може да се сведе до само 1,19 kg, а дебелината – до само 15,95 mm.


По-ясно и по-ярко изображение
Вижте повече на по-малка площ. Благодарение на двете тесни рамки и впечатляващото съотношение екран – корпус виждате по-голяма част от 13,5-инчовия 2256 x 1504 IPS екран със съотношение 3:2 или 14-инчовия FHD IPS екран със съотношение 16:95. Добавянето на Acer Color Intelligence™ и ExaColor осигурява подобрен цветови контраст.
Процесор от следващо поколение
Процесори от 11-о поколение Intel® Core™, осигуряващи прибл. 2,5 – 3 пъти ускорена производителност за изкуствения интелект, до 2 пъти по-висока производителност на видеокартата и почти 3 пъти по-високи скорости на безжичната връзка.


Свръхмощна видеокарта
NVIDIA® GeForce® MX250 осигурява до 3,5 пъти по-висока производителност в сравнение с интегрираните видеокарти при приложения за редактиране на снимки и видео, както и за по-бързи игри без насичане.
Дълъг живот на батерията
Когато цял ден сте в движение, се налага да използвате батерия с по-голям капацитет, а при 56Wh5 тя може да осигури работа до 16 часа6. В случай на спешна нужда тя може също така да бъде заредена бързо, за да осигури 4 часа използване само с 30 минути зареждане.


Място за съхранение
Съвременните потребители на лаптопи изискват много място за съхранение на аудио- и видеофайлове и много памет за тяхното ефективно възпроизвеждане. Този Swift 3 предлага максимум 1 TB PCIe пок. 3 x4 SSD и до 16 GB LPDDR4X RAM.
Свързаност
С пълна гама опции за свързване, включително пълна функционалност на порт USB-C™, Thunderbolt 3, Swift 3 може бързо да се свърже с многобройни съвременни устройства. И за да сте сигурни, че можете да се свързвате със стари устройства, лаптопът разполага и с USB 3.1, поколение 2, и Display порт


Двулентова Wi-Fi връзка
Wi-Fi връзката се осъществява чрез двулентова Intel® Wi-Fi 6 (GIG+) (802.11ax) връзка, която осигурява 1700 Mbps скорост на изтегляне, 75% по-малко закъснение и подобрена защита.
MU-MIMO
MU-MIMO може да работи с няколко безжични устройства едновременно при по-висока скорост и е 3 пъти по-бърза от MIMO за един потребител.


USB-C™
Може да се използва един конектор за свръх бързо прехвърляне на данни, поточно предаване на видеоклипове и зареждане на батерията/захранване. USB 3.1 е 10 пъти по-бърз от USB 2.0.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.