Лаптоп Asus M509DA-WB50S M509DA-WB50S_500SSD
изчерпано
AMD Ryzen 5 3500U (4-ядрен) 3.70 GHz
8 GB DDR4 2133Mhz
500GB M.2 NVMe SSD
15.6" 1920x1080 матов
AMD Radeon Vega 8 Graphics
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900161767
Операционна система
Без операционна система
- 8100 €
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
)
8100 €
/
15842 лв.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 500GB SSD
58000 €
/
1 13438 лв.
Характеристики
| Приложение | За широка употреба |
| Серия | M509 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 5 3500U (4-ядрен)
Базова честота:
2.10 GHz
Макс. честота:
3.70 GHz
Размер на кеша:
4MB
|
| RAM-памет | 8 GB Тип: DDR4 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon Vega 8 Graphics |
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 матов
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| HDMI |
|
| Камера | VGA Web Camera с вграден микрофон |
| Wi-Fi | 802.11 a/c |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| USB Портове | 1x USB 3.1 Type-C (gen. 1) |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x вградени стерео високоговорителя |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Сигурност | TPM 2.0 |
| Други | Тегло (кг): 1.90 kg Цвят: Сив. Размери(см): 36.0 x 23.5 x 2.3 |
| Батерия | 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 45W AC Adapter |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | M509DA-WB50S_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка