- Asus ROG Strix G15 G513RM-HQ156 (ID: 635845)
Лаптоп Asus ROG Strix G15 G513RM-HQ156 G513RM-HQ156_64GB_3TBSSD
изчерпано
AMD Ryzen 7 6800H (8-ядрен) 4.70 GHz
64 GB DDR5 4800 MHz
3000GB M.2 NVMe SSD
15.6" 2560x1440 IPS матов 165Hz
NVIDIA GeForce RTX 3060 (6GB GDDR6)
Windows 11 Pro (64-bit)
(0)
Купи и събери
21 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900635845
Операционна система
Без операционна система
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
/
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 64GB RAM и 3TB SSD
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За широка употреба |
| Серия | G series-G513 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 7 6800H (8-ядрен)
Базова честота:
3.20 GHz
Макс. честота:
4.70 GHz
Размер на кеша:
16 MB
| RAM-памет | 64 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 3TB (2TB+1TB) M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Памет:
6 GB
Тип памет:
GDDR6
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 2560x1440 IPS 165Hz матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% DCI-P3
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
| HDMI | HDMI 2.0b |
| Камера | Без уеб камера |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 (Dual band) 2*2 |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-C Gen 2 с DisplayPort функция 1x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
RGB подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Asus Aura Sync |
| Аудио |
Система с 2 високоговорителя с технология Smart Amplifier
AI технология за потискане на шума Hi-Res сертификат Smart Amp Technology |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | 1x RJ45 LAN port; 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C; 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery; 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A//1x 3.5mm Combo Audio Jack; 1x HDMI 2.0b |