- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ROG Strix G18 (G815)
- ASUS ROG STRIX G18 G815LP-S9024 (ID: 829101)
Лаптоп ASUS ROG STRIX G18 G815LP-S9024 G815LP-S9024_1TBSSD
изчерпано
Intel Core Ultra 9 275HX (24-ядрен) 5.4 GHz
32 GB DDR5 5600 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
18.0" 2560x1600 IPS ROG Nebula матов 240Hz
NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8GB GDDR7)
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
31 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900829101
Операционна система
Без операционна система
- 8100 €
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
)
8100 €
/
15842 лв.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 1TB SSD
3 06000 €
/
5 98484 лв.
Характеристики
| Серия | ROG Strix G18 (G815) |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24-ядрен)
Базова честота:
4.6 GHz
Макс. честота:
5.4 GHz
Размер на кеша:
36 MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 5600MHz (2x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8GB GDDR7)
Памет:
8GB
Тип памет:
GDDR7
|
| Дисплей |
18.0" (45.72 cm) 2560x1600 IPS ROG Nebula матов
Яркост:
500nits
Макс. честота на опресняване:
240Hz
Цветова гама:
100% DCI-P3
Време за реакция:
3ms
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
Система с 4 високоговорителя с технология Smart Amplifier
AI технология за потискане на шума Hi-Res сертификат Smart Amp Technology |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Mbps |
| Портове | 1x RJ45 LAN port;1x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps);1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps);3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps);1x HDMI 2.1 FRL |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 3.30 кг
Размери: 39.9 x 29.8 x 2.35 - 3.20 см Цвят: Черен |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 90Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | G815LP-S9024_1TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка