- Asus TUF Gaming F15 FX507ZV4-LP047 (ID: 695064)
Лаптоп Asus TUF Gaming F15 FX507ZV4-LP047 FX507ZV4-LP047_8GB_500SSD
изчерпано
Intel Core i7-12700H (14-ядрен) 4.70 GHz
8 GB DDR4 3200 MHz
500GB M.2 NVMe SSD
15.6" 1920x1080 IPS матов 144 Hz
NVIDIA GeForce RTX 4060 (8GB GDDR6)
Windows 11 Pro (64-bit)
(0)
Купи и събери
15 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900695064
Операционна система
Без операционна система
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
/
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
8GB RAM и 500GB SSD
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За широка употреба |
| Серия | TUF Gaming F15 |
| Процесор |
Intel Core i7-12700H (14-ядрен)
Базова честота:
2.30 GHz
Макс. честота:
4.70 GHz
Размер на кеша:
24 MB
| RAM-памет | 8 GB 3200 MHz DDR4 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Памет:
8GB
Тип памет:
GDDR6
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS 144Hz матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
144 Hz
Цветова гама:
72% NTSC, 100% sRGB, 75.35% AdobeRGB
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | RJ-45 |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера | 720P HD camera |
| Дънна платка |
Слотове: 2 Максимална памет: 32 GB
Памет:
2 slots, up to 32GBx DDR4 слотове за памет
| Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 1
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
1-зонова RGB подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата ASUS Aura Sync |
| Аудио |
Система с 2 високоговорителя
AI технология за потискане на шума Hi-Res сертификат Вграден микрофон |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Mbps |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Kensington Security Slot
Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Други |
Тегло: 2.20 кг
Размери: 35.4 x 25.1 x 2.2~2.5 см Цвят: Сив |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-йонна, 90Wh
240W захранващ адаптер Поддържа бързо зареждане: 0-50% за 30 минути |