- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Inspiron 3501
- Dell Inspiron 3501 (ID: 193867)
Лаптоп Dell Inspiron 3501 5397184443958
ID: 900193867
| Приложение | За широка употреба |
| Серия | Inspiron 3501 |
| Процесор |
Intel® Core™ i3-1005G1 (2-ядрен)
Базова честота:
1.20 GHz
Макс. честота:
3.40 GHz
Размер на кеша:
4MB
|
| RAM-памет | 8GB 2666MHz (1x8GB) Тип: DDR4 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 256 GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel UHD Graphics G1 |
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm) 1920x1080 матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | HDMI 1.4 |
| Камера | 720p HD Web Camera с интегриран микрофон |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB Портове | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2 x 2W вградени високоговорителя, HD аудио, Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Wedge-Shaped Lock Slot |
| Други |
Тегло: 1.83 кг
Цвят: Бял Размери: 36.4 x 24.9 x 1.80-1.99 см |
| Батерия | 3-клетъчна 42Wh вградена батерия |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 5397184443958 |

Постоянство на една ръка разстояние
Опционални твърди дискове PCIe NVMe (SSD) осигуряват по-отзивчива, по-тиха производителност, заедно с подобрена устойчивост на удар в сравнение с традиционните твърди дискове (HDD). А с незадължителните двойни устройства получавате предимствата на производителността на SSD дисковете с всички предимства на капацитета за съхранение на твърдите дискове.
Запомняща се мощност
Преглеждайте, четете, гледайте, стриймвайте, слушайте и научете с 10-то поколение или най-новите 11-то поколение процесори Intel®, които предлагат широка гама от мултимедийни възможности за забавление и примамване през целия ви ден. В комбинация с до 8 GB DDR4 памет можете лесно да изпълнявате много задачи и да превключвате между отворени приложения. Достъп до най-необходимото с едно натискане на бутон или щракване върху тъчпада. С режим Modern Standby вашият лаптоп се събужда бързо, за да можете да възобновите каквото и да работите.


Създаден да ви държи в движение
Лека и удобен за пътуване: С приблизително 11,88% по-лека от предишното си поколение, Inspiron 15 3000 е готов за работа, където и да сте.
Насладете се на повече екран с двустранни тесни рамки, които дават възможност за обширно гледане. Обвит в стилно тънки рамки, FHD и дисплеят против отблясъци осигурява ясно, ярко изображение, което е щадящо за очите.
Подобрени основни функции
Опционалната клавиатура с подсветка означава, че можете да продължите да работите, независимо от условията на осветление.
Портове и други: Свържете се с телевизор или монитор с HDMI порта, изтеглете снимки чрез слота за SD карта или се насладете на бързи скорости на трансфер от всички ваши аксесоари с два USB 3.2 Gen 1 порта.
Цифрова клавиатура: Бюджетът и други изчисления са само на едно натискане разстояние с цифровата клавиатура.
Надстройте визуалните си изображения: Опционална дискретна графика на NVIDIA MX330, за да подобрите производителността на богати на графики приложения. Предлага се само за конфигурации с 11-то поколение Intel® процесор и графична карта NVIDIA® и порт Type-C ™ (само за данни), който ви позволява лесно да свържете по-малки устройства към вашия лаптоп.


Обединете устройствата си с Dell Mobile Connect
Останете фокусирани върху задачите, като взаимодействате с телефона си директно от вашия компютър Dell - можете лесно да осъществявате обаждания, да изпращате текстови съобщения и да получавате известия.
Прехвърляйте файлове, снимки, видеоклипове, музика и документи между вашия компютър и телефон, без сложно съхранение в облак или тромави кабели.
Огледално устройство към компютър: Проектирайте екрана на вашето устройство с Android или iOS на вашия компютър и използвайте приложенията там.
Поддържайте поверителността си: Вашият телефон се свързва с вашия компютър чрез защитената връзка от точка до точка на Dell Mobile Connect, така че вашите данни никога не се излагат на незащитени интернет връзки.
Дизайн, вдъхновен от вас
Топлина и студ: Дори след излагане на температури от -40 ° C до 65 ° C, Inspiron продължава да работи.
Ключове и панти: Нашите бутони за захранване са тествани за 40 000 натискания и клавишите на клавиатурата за 5 милиона кликвания без грешка. Основата и капакът на Inspiron са тествани десетки хиляди пъти.
Вътрешни компоненти: Тестваме вътрешни съединители на компоненти от USB до AC до батерии десетки пъти, за да осигурим трайна работа и лесна подмяна.

| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.