- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Inspiron 3542
- Dell Inspiron 3542 (ID: 35398)
Лаптоп Dell Inspiron 3542 5397063882632_1TB_8GB
изчерпано
Intel Core i5-4210U 1.70 GHz up to 2.70 GHZ, 3 MB cache 2.7 GHz
8 GB DDR3L 1600 MHz
1000 GB HDD
15.6" 1366x768
NVIDIA GeForce 920M 2GB DDR3
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 35398
Характеристики
| Приложение | За широка употреба |
| Серия | Inspiron 3542 |
| Процесор |
Intel Core i5-4210U 1.70 GHz up to 2.70 GHZ, 3 MB cache
Базова честота:
1.7 GHz
Макс. честота:
2.7 GHz
Размер на кеша:
3 MB
|
| RAM-памет | 8GB 1600MHz Тип: DDR3L |
| HDD-твърд диск | 1000 GB |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce 920M 2GB DDR3
Памет:
2048MB
Тип памет:
DDR3
|
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm) 1366x768 |
| Оптично устройство | DVD записващо устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | One HDMI-out |
| Камера | HD Cam, 1280 x 720 (HD) at 30 fps (maximum) |
| Дънна платка |
Integrated in processor Слотове: One SODIMM slot, up to 8GB
Памет:
One SODIMM slot, up to 8GBx DDR3L слотове за памет
|
| Wi-Fi | 802.11bgn |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB Портове | 2 USB 2.0, 1 USB 3.0 |
| Клавиатура | Пълноразмерна. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Аудио | Realtek ALC3234 with Waves MaxxVoice, Two Speakers, Digital microphone |
| Звукови портове | One headset port |
| Ethernet | 10/100 Mbps Ethernet controller |
| Други | Тегло (кг): 2.40 kg Цвят: Черен |
| Батерия | 40 WHr, 4-Cell Battery (removable), 65W AC Adapter |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 5397063882632_1TB_8GB |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив