- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Inspiron 5555
- Dell Inspiron 5555 (ID: 29109)
Лаптоп Dell Inspiron 5555 5397063762460_128
изчерпано
AMD Quad-Core A10-8700P 1.80 GHz up to 3.20 GHz, 4 MB cache 3.2 GHz
8 GB DDR3L 1600 MHz
1000GB SATA HDD 5400 RPM
128 GB SSD
15.6" 1366x768
AMD Radeon R6 M345DX 2GB DDR3
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 29109
Характеристики
| Серия | Inspiron 5555 |
| Процесор |
AMD Quad-Core A10-8700P 1.80 GHz up to 3.20 GHz, 4 MB cache
Базова честота:
1.8 GHz
Макс. честота:
3.2 GHz
Размер на кеша:
4 MB
|
| RAM-памет | 8GB Dual Channel 1600MHz (4GBx2) Тип: DDR3L |
| HDD-твърд диск | 1000GB 5.4krpm |
| SSD диск | 128 GB |
| Видео карта |
AMD Radeon R6 M345DX 2GB DDR3
Памет:
2048MB
Тип памет:
DDR3
|
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm) 1366x768 |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Card Reader |
| HDMI | HDMI |
| Камера | HD Cam |
| Wi-Fi | Dell Wireless-N 1708 802.11bgn, 1x1, 2.4GHz |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB Портове | 2 USB 2.0, 1 USB 3.0 |
| Клавиатура | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. Подсветка на клавиатурата |
| Аудио | Waves MaxxAudio |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Други | Тегло (кг): 2.00 kg Цвят: Сив |
| Батерия | Primary 4-cell 40W/HR Battery, 65W AC Adapter |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 5397063762460_128 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив