- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Precision 3590
- Dell Precision 3590 (ID: 741221)
Лаптоп Dell Precision 3590 N004P3590EMEA_VP_8GB_2TBSSD
ID: 741221
| Приложение | Работни станции , С Windows |
| Серия | Precision 3590 |
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 165H (16-ядрен)
Базова честота:
3.8 GHz
Макс. честота:
5 GHz
Размер на кеша:
24 MB
NPU:
до 11 TOPS
|
| RAM-памет | 8 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA RTX A500 (4GB GDDR6)
Памет:
4GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS матов
Яркост:
400nits
Цветова гама:
100% sRGB
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Smart Card Reader, CV3+ |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка |
Integrated in the processor, Слотове: Two-SODIMM slots, up to 64 GB
Памет:
Two-SODIMM slots, up to 64 GBx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1 USB Type-A (USB Power Delivery)
2 Thunderbolt 4 с USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата |
| Аудио | Две вградени стерео високоговорители, MaxxAudio Pro |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1x M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive, 1x M.2 2230 slot for solid-state drive, 1x M.2 3042 slot for WWAN card |
| Сигурност | Един клиновиден слот за заключване |
| Други |
Тегло: 1.62 кг
Размери: 35.8 x 23.3 x 2.3 cm Цвят: Сив |
| Батерия |
3-клетъчна, литиево-полимерна, 54Wh
Поддържа Express Charge 130W AC захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | N004P3590EMEA_VP_8GB_2TBSSD |
Dell Precision 3590 e висококачествен лаптоп с тънък и лек дизайн, който ще повиши продуктивността ви и ще ви помогне да се справите с всяка ваша задача бързо, лесно и приятно. Той е проектиран внимателно от различни устойчиви материали, включително рециклирана след употреба пластмаса, рециклирани въглеродни влакна, рециклирана пластмаса, която е щяла да попадне в океана и материали на биологична основа, така че да ви помогне да намалите личното си въздействие върху околната среда. Неговите компактни размери ви гарантират супер преносимост и ви позволяват да се възползвате от невероятната му производителност, където и да се намирате. Насладете се на безпроблемна производителност, докато изпълнявате много задачи в офис приложения, инструменти за сътрудничество и професионален софтуер. Лаптопът разполага с 15.6-инчов FHD (1920x1080) дисплей, който не допуска неприятни отблясъци и ви осигурява ясни и ярки изображения, които не напрягат очите ви независимо от заобикалящата ви светлина. Отличната му резолюция ви гарантира, че всяко изображение на екрана ще бъде реално като света около вас. Освен той има невероятна яркост от цели 250 нита, която ви гарантира перфектна видимост, независимо от заобикалящата ви светлина. Dell Precision 3590 разполага с мощен процесор и отлична памет, които ви осигуряват безупречна и ефикасна работа с различни програми и приложения. Този лаптоп ви гарантира, че няма да правите никакви компромиси с качеството на работния си процес и че няма да има никакви бариери пред успеха ви. Вградената AI платформа научава как работите и се адаптира към вашите нужди, така че да ви осигури един по-умен и персонализиран работен процес.
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.