- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro 14(PC14250)
- Dell Pro 14 PC14250 (ID: 851345)
Лаптоп Dell Pro 14 PC14250 BTO109_PC14250_EMEA_UBU
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 900851345
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
Dell Pro 14 PC14250+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 27900 €/2 50151 лв.
| Серия | Pro 14(PC14250) |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 7 265U (12-ядрен)
Базова честота:
2.10 GHz
Макс. честота:
5.3 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16GB 5600MHz (1x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Graphics 4 Core |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1 USB 3.2 Gen 1
1 USB 3.2 Gen 1 (with PowerShare 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort Alt Mode/Power Delivery 1 Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени високоговорителя, HD аудио, Realtek ALC3204 с Waves MaxxAudio Pro |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 слот за Wi-Fi/Bluetooth модул
1x M.2 2230 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | One security-cable slot (wedge-shaped) |
| Други |
Тегло: 1.36 кг
Размери: 31.6 x 22.4 x 1.9 см Цвят: Сребрист |
| Батерия |
3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 55WHr
65W захранващ адаптер Type-C |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO109_PC14250_EMEA_UBU |
Dell Pro 14 PC14250
Професионална продуктивност в нов, модерен дизайн
Работете по-елегантно, по-леко и по-гладко
Dell Pro 14 се отличава с елегантно метално покритие, предлагано в платинено сребрист цвят, и текстурирано покритие в магнетитов цвят. Създаден да пътува, където и да ви отведе работата ви, Dell Pro 14 преминава през строги MIL-STD тестове за издръжливост и надеждност.


Максимална производителност
Благодарение на по-големите батерии и дисплеите със свръхниска консумация на енергия.
Максимизирайте компютъра си
Извлечете максимума от компютъра си с най-новите функции на Copilot+ PC. Повишете производителността с лекота, използвайки вашия собствен AI асистент. Използвайте подобреното търсене в Windows и намалете времето за търсене на имейли, документи и други през целия ден.


Смел редизайн
Тънък, полиран и издръжлив 14-инчов, елегантен Dell Pro 14 е създаден за висока производителност.
Работете по-интелигентно
Възползвайте се от изключителна производителност, живот на батерията и мощен изкуствен интелект, вграден в устройството, с опционални процесори Intel® Core™ Ultra 200U серия, включващи NPU, GPU и CPU. С платформата Intel vPro®, ИТ отделите получават многослойна сигурност, дистанционно управление и надеждна стабилност, необходими за поддръжка на бизнеса им.


Модерна мобилност
Достигнете неудържима продуктивност с процесори Intel® Core™ Ultra (до U7) и функции, които позволяват бърза свързаност и дълъг живот на батерията.
Иновативна устойчивост
Безкомпромисна издръжливост, съответстваща на вашата производителност, първият в света търговски компютър, проектиран с модулен USB-C порт с до 4 пъти по-добра устойчивост на усукване и до 33 пъти по-добра устойчивост на удар, подобрявайки издръжливостта и позволявайки по-лесни ремонти[13].

| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.