- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro 14 Plus(PB14250)
- Dell Pro 14 Plus (PB14250) (ID: 822187)
Лаптоп Dell Pro 14 Plus (PB14250) PB14250_I516G512G_UBU_32GB_1TBSSD
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 900822187
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Dell Pro 14 Plus (PB14250)+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 30900 €/2 56018 лв.
| Приложение | За широка употреба |
| Серия | Pro 14 Plus(PB14250) |
| Процесор |
Intel® Core™ 5 120U (10-ядрен)
Базова честота:
3.80 GHz
Макс. честота:
5.0 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI |
|
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
2 Thunderbolt™ 4 (40 Gbps) with DisplayPort™ 2.1 Alt Mode/USB Type-C®/USB4/Power Delivery ports
1 USB 3.2 Gen 1 Type-A port with PowerShare 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A port |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2 вградени стерео високоговорителя, интегриран микрофон |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност |
Security Lock Slot
TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.40 кг
Цвят: Сребрист Размер: 31.5x 22.4 x 1.92 см |
| Батерия |
3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 55WHr
65W захранващ адаптер Type-C |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | PB14250_I516G512G_UBU_32GB_1TBSSD |
Dell Pro 14 PC14255
Мащабируем и елегантен
Максимализирайте производителността
Благодарение на трансформационните скокове в живота на батерията и производителността


По-бърза производителност
Възползвайте се от изключителна производителност и живот на батерията, както и от мощен изкуствен интелект на устройството, с процесори Intel® Core™ Ultra 200U или 200V серия, включващи NPU, GPU и CPU. За компании, които искат да ускорят внедряването на AI приложения в своите служители, само Dell предлага решение за корпоративни компютри с изкуствен интелект, използващо авангардна NPU технология[7]. Dell Pro AI Studio доставя AI директно на вашето устройство, осигурявайки безпроблемност, подобна на облачна, без високата цена. Той е идеален за интеграция с AI на устройството, осигурявайки безпроблемно протичане на нещата във всяка работна среда.
По-плавно взаимодействие
Елегантните, тесни рамки на просторен дисплей със съотношение на страните 16:10 осигуряват 5% повече екранно пространство[11], което позволява повече място за продуктивност.


Гъвкава функционалност
Изпитайте по-голяма гъвкавост с опционален 2-в-1 форм фактор. Възползвайте се от гъвкавостта да работите в 4 различни режима: традиционен таблет, лаптоп, палатка или режим на стойка.
Мащабируема производителност
Намерете идеалното решение за вашия екип с разнообразие от конфигурируеми опции, оптимизирани за търговски натоварвания, всички управлявани от един BIOS и комбиниран набор от драйвери.


Иновативна устойчивост
Първият в света търговски компютър, проектиран с модулен USB-C порт с до 4 пъти по-добра устойчивост на усукване и до 33 пъти по-добра устойчивост на удар, което подобрява издръжливостта и позволява по-лесни ремонти[17].
Опростете ИТ
Ние предлагаме най-сигурните[21] и управляеми[22] търговски компютри в света, заедно със съвременни услуги и решения за жизнения цикъл, които правят управлението на ИТ лесно. Започнете обновяването на вашия компютър с ProDeploy за системи, които са готови за употреба от първия ден, и се уверете, че те продължават да работят без прекъсване с нашите ProSupport решения.


Максимизирайте компютъра си
Извлечете максимума от компютъра си с най-новите функции на Copilot+ PC. Повишете производителността с лекота, използвайки вашия собствен AI асистент. Използвайте подобреното търсене в Windows и намалете времето за търсене на имейли, документи и други през целия ден.
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.